Otwarte
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 18:00

Praca/praktyki

Zatrudnimy na umowę o pracę fizjoterapeutów, rejestratorki medyczne i masażystów. Praca dwuzmianowa po 7:35 h od poniedziałku do piątku. Poszukujemy osób po szkole z tytułem licencjata, magistra fizjoterapii lub technika masażu. Istnieje możliwość współpracy na innych zasadach niż umowa o pracę (np. umowa zlecenie, własna działalność lub udostępnienie pomieszczeń na zabiegi specjalistyczne – podział zysków).

Wynagrodzenie:

podstawowe + premie

Możliwość uzyskania większego wynagrodzenia na początku, zależnego od odbytych kursów i szkoleń z zakresu rehabilitacji.

Wymagania:

minimalne wykształcenie - licencjat fizjoterapii (rejestratorka medyczna i fizjoterapeuta), technik masażu (masażysta)

Zakres obowiązków (fizjoterapeuta):

- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapii i masaży klasycznych.

Zakres obowiązków (masażysta):

- wykonywanie masaży klasycznych.

Zakres obowiązków (rejestratorka medyczna):

- rejestrowanie pacjentów na zabiegi NFZ, prywatne, abonamenty medyczne, itp.,

- obsługa programów MS Office, Kuracjusz, Mmedica,

- sprzedaż zabiegów rehabilitacyjnych i kart podarunkowych oraz obsługa kasy fiskalnej,

- odbieranie telefonów i udzielanie wszelkich informacji o zabiegach,

- wypełnianie dokumentacji medycznej i wewnętrznej placówki,

- w razie potrzeby, pomoc przy zabiegach fizjoterapeutycznych.

Nowy pracownik zostanie przeszkolony z obsługi programów medycznych i kasy fiskalnej.

Istnieje możliwość odbycia stażu lub praktyki.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 511 979 969

Aplikacje (CV) można złożyć osobiście w przychodni Renomed przy ul. Armii Krajowej 41 lub wysłać na adres mailowy: praca@renomed.pl

Medicoverenel-medCompensaPZUMedicaNFZ